Tato metoda mi jednou pro vždy vyléčila ekzém (moje osobní zkušenost)

  Ilustrační foto
 

Asi před 12 lety jsem trpěla  několik let  nehezkým zčervenáním kůže se šupinkami pod nosem. Nepodařilo se mi zjistit, kdy a po čem je to horší a kdy lepší. Byly doby, kdy to bylo velmi výrazné (padlo na to hodně make-upu) a pak zase o něco lepší, ale nikdy to úplně nevymizelo.

Zašla jsem na kožní oddělení, kde pan doktor zvednul hlavu od počítače a ze dvou metrů mi rovnou napsal kortikoidní mastičku. Po namazání to trošku ustoupilo, ale zase se to objevilo. Že by to zmizelo - vyléčilo, tak to se nestalo. Hledala jsem dál, jaké byly na trhu možnosti. 

Oslovila mne  metoda Joalis, která umí právě zjistit příčiny potíží , souvislosti orgánů, dívá se na člověka, jako na celek. K tomu má své informační preparáty, právě na vylepšení zjištěných potíží.  Je to komplexní metoda. Vyhledala jsem tedy terapeuta.

Diagnostikou přístrojem Salvia  mi bylo zjištěno , že mám oslabenou slezinu a tlusté střevo. Dostala jsem kapičky za 800Kč, které jsem poctivě vybrala asi za dva měsíce. Nebrala jsem během této kůry jiné léky, či vitamíny apod.

Během té doby mi ekzém občas zčervenal více, pak zesvětlal, zase zčervenal, až jsem na to postupně přestala myslet, dáse řící, že jsem na to zapomněla.

Asi po 3-4 měsících jsem si s radostí uvědomila, že ekzém je úplně pryč. A pak se již nikdy neobjevil. Ano byla jsem vyléčena metodou Joalis, bez jakýkoliv dlouhodobé medikace. Od té doby tuto metodu používá s úpěchem celá naše rodina. Musím to takto napsat, jelikož alternativní medicína nemá nyní na růžích ustláno. Bohužel hlavně ke škodě lidí. 

Po několikaletém samostudiu a 2 letém kurzu v Praze, jsem se tuto metodu Joalis naučila používat pro vylepšení ekzémů i jako terapeutka a zařídila si tuto specializovanou poradnu v K.Varech. 

Nevím, zdali se toto podaří i Vám, ale budu štastná , pokud ano, obzvláště, pokud Vám s tím budu moci býti nápomocná. 

P.Soukalová